Civil szervezeti vezető workshop – Legyen még jobb vezető!

2024. szeptemberében ismét kezdetét veszi a „CIVIL SZERVEZETI VEZETŐ WORKSHOP” – Online 💻– INGYENES🆓
A workshop célja:
Elméleti és gyakorlati tudás, tapasztalatok átadása, megvitatása, amelynek segítségével képessé válnak a résztvevők az általuk irányított civil szervezetek fenntarthatóságának megteremtésére 🌱, céljaik sikeres megvalósítására 🏆, források sikeres bevonására 💰, azok hatékony elköltésére 💸, kommunikációjuk hatékonyságának maximalizálására és a növekedésük biztosítására 📈.
Az országos képzés fő szervezője a Hajdú-Bihar Vármegyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ.
A workshopon való részvétel ingyenes, azonban előzetes regisztrációhoz kötött, melyet megtehet a civilkozpontbekes@gmail.com e-mail címen. 📧
Jelentkezési határidő: 2024. július 10. 📅