Újra ingyenes civil gazdálkodás képzés, két alkalommal

Kedves Partnereink!
Az idei évben is két alkalommal tartunk ingyenes civil gazdálkodás képzést a megyei civil szervezetek képviselői számára. 2021. május 25-én Mezőkovácsházán, május 26-án pedig Mezőberényben.
A járványhelyzetre való tekintettel és az előadó termek befogadóképességéhez mérten, a biztonsági előírásokat betartva egy-egy helyszínen 25 főnek van lehetősége részt venni, ezért kérjük a jelentkezőket, hogy egy szervezettől csak egy fő regisztráljon a képzésre.
Fontos! A képzésen csak védettségi igazolvánnyal rendelkező személyek vehetnek részt, amelyet a helyszínen szükséges felmutatni. A védettségi igazolvány csak személyi igazolvánnyal vagy útlevéllel együtt érvényes.
Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet 2021. 05. 17-ig:
civilkozpontbekes@gmail.com
Kérjük az e-mailben feltünteni, hogy a képzés melyik napjára jelentkeznek.
Várjuk szeretettel a jelentkezőket!