Civil Nap

Február 1-jén megrendezésre került az idei év második sajtóeseménye. A programsorozatunk első részén, a Békés Vármegyei Civil Szervezete díjazta a fotópályázatra beküldőket. Aznap felkerültek a képek a facebook oldalunkra, és megindult a „like-vadászat”. Az a szervezet lesz a nyertes, akinek a képe a legtöbb like-ot kapja február 8. 16 óráig.
Herczegné Számel Annamária szakmai vezető asszony beszámolt a 2024-es évre vonatkozóan a terveinkről.
Seben Gabriella, a Körös Motoros Karitatív Egyesület elnöke tájékoztatást adott az idei év vonatkozó programjaikról.
Matuz Ádám a Megújuló Békés Megyéért Egyesület képviseletében bemutatta civil szervezetük munkásságát és az idei évi programjaikat.
Tóth Zoltánné, a Vöröskereszt Békés Vármegyei Szervezetének elnöke ismertette a korábbi évek véradásainak az eredményeit és kiemelte, hogy mennyire fontos a véradás.
Nyikora Péterné, a Békés Megyei Sclerosis Multiplexes Emberek Közhasznú Szervezetének elnöke, illetve a Nemzeti Együttműködési Alap Társadalmi felelősségvállalás kollégiumának tagja megköszönte a 16 évnyi bizalmat és kiemelte, hogy a térségnek szüksége van az érdekképviseletre, a támogatásra.