A civileket is várja az EFOTT‼

Az EFOTT évről-évre arra törekszik, hogy az éjszakai szórakoztató, zenei és egyéb programok mellett a nappali események is egyre vonzóbbak legyenek a fiatalok számára.
2013 óta Civil Tér névre hallgat az EFOTT egyik legmeghatározóbb nappali eseménysorozata. Az elmúlt években az volt a célkitűzésünk, hogy a fesztivál programjába minél több civil szervezetet bevonjanak, mely a kiállítók véleménye szerint is egyre színvonalasabb módon sikerül.
Amennyiben szeretnétek a fesztivál területén felállított Civil Térre jelentkezni kiállítóként, a megadott linken sikeres regisztráció után tudjátok rögzíteni a jelentkezéseteket. Kérdések esetén nyugodtan keressétek a szervezőket a civil@hook.hu email címen.
Az EFOTT-on a Civil Tér-en való megjelenéshez tartozó pályázatot itt 👇találjátok.
A pályázat beadási határideje: 2021.06.04. (péntek) 12:00
A jelentkezési felület elérhetősége: https://www.civilter.hookkft.hu