Az állatvédő szervezetek támogatása c. pályázati kiírás

Megjelent az Igazságügyi Minisztérium által biztosított forrásból Az állatvédő szervezetek támogatása című pályázati kiírás.
A pályázati kiírás célja az állatvédelemmel és mentő-, segítő- és vakvezető kutyákkal foglalkozó civil szervezetek és közalapítványok működési és programjaihoz kapcsolódó költségeinek, ivartalanítási és állategészségügyi költségeinek, valamint – amennyiben állatmenhellyel vagy természetvédelmi mentőközponttal is rendelkezik – telephely fejlesztésének anyagi támogatása.
További információk a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. honlapján (https://bgazrt.hu/allatvedo-szervezetek-tamogatasa/).
A pályázattal elnyerhető vissza nem térítendő támogatás összege 300.000 forinttól 10.000.000 forintig terjedhet.
Az állatvédelmi pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 21. 13:59 óra.