Békéscsaba adott otthont a Civil Közösségi Szolgáltató Központok Országos találkozójának

A háromnapos rendezvényre húsz megyéből érkeztek a civil központok képviselői. A találkozó célja az volt, hogy felhívja a figyelmet a civil szervezetek társadalomban betöltött szerepének fontosságára, valamint segítséget nyújtson működésükben, illetve a jó gyakorlatok, tapasztalatok egymással való kicserélése.
A szakmai konferencia erősítette a közösségi kohéziót a szervezetek között. A 3 napos rendezvény részeként a több megyéből érkezett civil szervezetek képviselői Békéscsabán szálltak meg. A résztvevők megismerték a megyeszékhely nevezetességeit, turizmusát és gasztronómiáját is.
A sok-sok érdekes előadás közül néhány téma, a teljesség igénye nélkül:
– GDPR
– NIR rendszer- BGA
– Önkéntesség éve, fiatalok bevonása
– TOP plusz, KEHOP és EFOP pályázatok