Fotópályázat

A Békés Vármegyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ a közelgő február 1-jei Civilek Napja alkalmából fotópályázatot hirdet.
❗️📷 “CIVIL ÉLETKÉPEK BÉKÉS VÁRMEGYÉBEN 2023.” jeligével várunk fotókat, pillanatképeket, melyek 2023-ban készültek és a vármegyében működő civil közösségek, alapítványok, egyesületek sokoldalú, mindennapi értékteremtő tevékenységét mutatják be.
🔠 Kérjük, hogy a szervezetenként beküldött maximum 2 képet szíveskedjenek elnevezni is!
👉 Mutassuk meg ismét, milyen sokrétű tevékenységet végeznek vármegyénk civil szervezetei!
🧐 A beküldött fotókat február 1-jén a Civil Központ facebook oldalán tesszük közzé.
A legtöbb like-ot 👍 kapó, illetve a Civil Központunk által legjobbnak ítélt “életképet” beküldő civil szervezetek ajándékcsomagokban részesülnek! 🎉
📌 A „like-vadászat” 2024. február 8. csütörtök 16:00-ig tart!
📧 A képeket a civilkozpontbekes@gmail.com e-mail címre várjuk.
📆Beküldési határidő: 2024. január 28.
2024. február 1-jén pedig sajtónyilvános eseményt tartunk hibrid módon, azaz személyesen is részt lehet venni az eseményünkön, illetve online is meg lehet nézni. Az esemény 10 órakor kezdődik. Várjuk azon civil szervezetek jelentkezését, akik szeretnének bemutatkozni, programjaikat ismertetni. Akár személyesen, akár online! Illetve itt adjuk át az általunk kiválasztott nyertesnek az ajándékcsomagját. Jelentkezni lehet e-mailben.
E-mail cím: civilkozpontbekes@gmail.com