Gyermekvédelmi felmérés nyereményjátékkal

Szeretettel ajánljuk figyelmetekbe a Fiatal Családosok Klubja kezdeményezését, melynek fókuszában a gyermekek testi-lelki fejlődésének elősegítése áll. Az elkövetkező hónapokban átfogó ismeretterjesztést és támogatást fognak nyújtani a szülőknek a gyermekvédelem széleskörű témájában, s ennek első állomása az a szülői kérdőív, amit most Ti is kitölthettek, és akár nyerhettek is vele!😊
Te mit tartasz a legégetőbb problémának?
Gyermekvédelmi felmérés nyereményjátékkal🎁
A kérdőívet ITT töltheted ki! 👇
✍️Töltsd ki Te is és NYERJ!
🎉🥤Fődíj: 1 db smoothie készítő
További nyeremények:
🎁 3 db dedikált “Tari Annamária: Hol a boldogság mostanában?” című könyv
🎁 3 db Ficsak ajándékcsomag
Ide kattintva várják válaszaidat 👉 https://bit.ly/felmeres2024
Kitöltési határidő: 2024. június 30.
A beérkezett válaszok alapján tanulmány is készül, mely a Fiatal Családosok Klubja weboldalán lesz majd elérhető.📲😊