Jószolgálati nagykövet Békés megyében

Jól indul az évünk❗2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣
A Pest Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ példáján felbuzdulva mi is megtaláltuk – azt a nem mellesleg Békés megyéből származó – előadóművészt, aki a munkánk, hitvallásunk mellé állt. Herceg Dávid felvállalta azt, hogy a közösségi médiában, valamint saját rendezvényein arra buzdítson, hogy minél többen támogassák a Békés Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ-ot. Álljanak mellénk erkölcsileg és adomány formájában is, valamint segítsék a megyében élő családok, szervezetek felé való szolgálatunkat.
HERCEG jelenleg az ország egyik legfelkapottabb énekes előadója.
A latin-pop első számú képviselője.
Klipjeivel a legtöbb esetben a YouTube csatornán azonnal a lista élére ugrik.
Videói összenézettsége 100 milliós megtekintés felett járnak.


Kollégáink telefonon értekeztek jószlgálati nagykövetünkkel, átbeszélték a lehetőségeket, az együttműködés fontosságát.

Bízunk és hiszünk a közös munkában, a segítséget pedig előre is köszönjük!