Köszönjük a részvételt

bb mint 1️⃣0️⃣0️⃣ civil érdeklődővel tartottuk meg a ‘Civil Info-NEA 2024″ rendezvényünket. Köszönjük a Miniszerelnökség Civil Kapcsolatok és Társadalmi Konzultáció főosztálynak, hogy tájékoztatták a civil szervezeteket az aktuális pályázati lehetőségekről és felhívták a figyelmet a lehetséges hibákra. Nagy meglepetés és öröm ért minket, hiszen a Kormányhivatal az egyesületünket (Egyensúly AE Egyesület) és az irodavezetőnk Annamária Herczegné Számel munkáját egy díszoklevéllel elismerte. Eseményen átadásra került további 2 elismerés, melyet civil szervezetek és magánszemélyek ajánlására tudtunk adni. Az egyik “Az év Békés vármegyei közössége 2023 ” cím, amit a Körös Motoros Egyesület Motoros Csoport kapott, akikre 15 ajánlás érkezett. A másik ” Az év Békés vármegyei adományozója 2023″ cím, amit a Solargroup Energy Kft. nyert el, akiket a 60 ezer fa Békéscsabán ajánlott. Köszönjük a megjelenteknek a részvételt. Sikeres pályázást kívánunk‼️🤗