„Lélekben rendben” szakmai workshop

Tegnapelőtt megrendezésre került a Civil Szervezetek Szövetsége által “Lélekben rendben – a Civil Szervezetek Szövetsége lehetőségei a fiatalok lelki egészségének megőrzésében” projekt keretein belül szervezett szakmai workshop, melyen mi is részt vettünk. A Pilot projektünkhöz sok hasznos információval gazdagodtunk a békéscsabai és környéki civil szervezetek jó gyakorlatainak megismerésével, amelyek inspirálóak és hasznosak lehetnek mindenki számára, aki elkötelezett a fiatalok lelki jóllétének támogatása iránt. Közösen gondolkodtunk a Magyar Vöröskereszt Békés Vármegyei Szervezetével, a Mentálhigiénés Egyesülettel, a Békéscsaba Városi Nagycsaládosok Egyesületével, a Zöld 14 Egyesülettel, a Hatvanezerfa Egyesülettel, a Dél-alföldi Wellness Egyesülettel és a Békéscsabai Szabadidő Lovas Sport Klubbal.

Büszkék vagyunk arra, hogy részesei lehettünk ennek az eseménynek, és alig várjuk, hogy a jövőben is együttműködhessünk a fiatalok lelki jóllétének érdekében.