„Magyarország zöld úton jár!” online környezetvédelmi felmérés

Magyarország Kormányának célja, hogy egyetértési pontokat hozzon létre a magyarok mindennapjait meghatározó kiemelt ügyekben, annak érdekében, hogy az állampolgárok véleményét és javaslatait a döntések, illetve intézkedések meghozatalakor figyelembe tudja venni.
2021 október 2-án zöld ügyekben indult el az online társadalmi párbeszéd.
A felmérésben egyebek között a hulladékok újrahasznosításáról, a napelemek telepítésének és az elektromos közlekedés állami támogatásáról, a faültetési program folytatásáról, a gyermekek környezettudatos neveléséről, a nagy szennyező cégek klímavédelmi költségeinek megfizetéséről mondhatják el véleményüket a kitöltők.
A felmérés az alábbi linken érhető el: https://zold.kormany.hu/
A kérdőív kitöltésére november végéig van lehetőség‼