Megyejárás – 2023. május 9-10.

Tartalmas, kétnapos Megyejáráson vagyunk túl. Két nap alatt összesen 4 helyszínen tartottunk kerekasztal-beszélgetést a civil szervezetek számára. Május 9-én Sarkadon és Mezőberényben, 10-én Békéscsabán és Gyomaendrődön tettünk látogatást. Ezúton is köszönjük a sarkadi, a mezőberényi és a gyomaendrődi polgármestereknek megtisztelő jelenlétüket, kedves köszöntő szavaikat, valamint a helyszín biztosítását és a munkatársak professzionális munkáját. Hálás szívvel köszönjük a megjelent civil szervezetek képviselőinek megtisztelő jelenlétüket, illetve hogy megosztották velünk tapasztalataikat – legyen az pozitív vagy negatív -, jógyakorlataikat. A rendezvényeken részt vettek a Miniszterelnökség, Civil Kapcsolatok és Társadalmi Konzultáció Főosztályának munkatársai: dr. Kecskés Péter, főosztályvezető; dr. Kisida Tamás, jogi referens és Lakatosné Kiss Edit, referens.
Rólunk írták: