Online jelenléti képzés

A mai napon egy rendhagyó Online jelenléti képzés keretein belül, egy egészen más, lélekmelengető világba csöppentünk🤗. Az online jelenléti workshopunknak a Frankó Tanya és Haluskaház adott otthont.🏚️ Elsősorban köszönjük azoknak, akik megjelentek és résztvettek az eseményen.🙏 Reméljük, hogy számotokra is akkora segítség és egyben élmény volt ez a nap, mint nekünk 🙂 Köszönjük Botyánszky Mária -nak a rengeteg professzionális tanácsot az optimális fényképkészítéssel 📸 kapcsolatban. Úgy gondoljuk, hogy ez mindenkinek hatalmas segítséget nyújtott a média világában. 📱Az oktatást követően mindenki gyakorlatban sajátíthatta el a fényképezés rejtelmeit a tanultak alapján. A tanya körbejárása közben mindenki talált “fényképezni valót”.🎥 Nagyon szeretnénk nektek átadni képeken a mai napunk hangulatát, de sajnos a sparhelt melegét,🔥 az ízeket,🥞 a zenét🎶, az illatokat,💐 az otthonos fogadtatást😍 nem lehet 🙁 Ezt mindenkinek tapasztalnia kell! 😃 Ebédünk egy igazi szlovák fogás volt: böllér leves valamint túrós haluska, káposztás haluska, brindzás haluska és egy kis desszertnek pedig mákos-szilvás derelye.
Köszönjük🤝 a házigazdának a szívélyes fogadtatást és a rengeteg információt, amit megosztott velünk a szlovák hagyományokkal kapcsolatban.
Lehet, hogy egy kép erről: 7 ember és belső tér
Lehet, hogy egy kép erről: 9 ember és belső tér
Lehet, hogy egy kép erről: 4 ember és belső tér