Pályázati határidő hosszabbítás

Figyelem!

Meghosszabbította az Invitech Innomax Díj pályázatok benyújtási határidejét az Invitech, így a pályaműveket november 30. hétfő 24:00-ig várják. A pályázatra digitalizációra és innovatív megoldásokra fogékony nonprofit szervezetek jelentkezését várják a pályázati kiírás szerinti témakörökben (esélyegyenlőség, fenntarthatóság, egészségügy, oktatás), valamint az idei forduló újdonságaként egy új, Digitális távoktatást támogató eszközpályázat c. kategóriában, melynek célja a digitális oktatáshoz való felzárkózás megkönnyítése, kialakításának támogatása tekintettel a 2020-as koronavírus-járvány következtében bevezetett távoktatásra. A pályázati kiírás és a pályázás menetével kapcsolatos információk elérhetők a program honlapján.

https://www.invitech.hu/innomax-dij-palyazati-felhivas-es-utmutato