Stronger Roots program | NIOK alapítvány

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
Szeretnéd szélesíteni támogatóitok körét és közelebb hozni őket a szervezethez?
Szeretnétek erősíteni a hálózatotokat, de nem tudjátok, hogyan kezdejetek neki?
Szeretnétek is, tudjátok is, de nincs meg hozzá a forrásotok?
Akkor nektek találták ki a Stronger Roots társadalmi bázisépítés programot!
A NIOK Alapítvány programjában szervezetre szabott szakmai támogatásra és 10-30 000 eurós forrásra pályázhattok! A másfél éves program az Európai Unió finanszírozásával valósul meg Magyarországon, Csehországban és Szlovákiában. A résztvevő szervezeteket két körös pályázati folyamat során választják ki. Az első kör beadásának határideje: 2023. május 25.
A támogatásra olyan civil szervezetek és hálózatok jelentkezhetnek, akik európai értékeket képviselnek és mozdítanak elő. A program kiemelt célja, hogy kisebb és vidéki szervezetek is támogatáshoz juthassanak.
További részletek a niok.hu-n: niok.hu/tarsadalmibazis