Tájékoztatás Nemzeti Együttműködési Alappal kapcsolatban

Kedves Civil Szervezetek!
Tájékoztatunk Benneteket, hogy megnyitásra kerültek a NIR-ben a 2022. évi NEAN és NEAG beszámoló felületek❗️❗️❗️❗️❗️
A Kezdeményezettek részére kiküldésre került e-mailben egy tájékoztató levél az egyszerűsített NIR felület megnyitásáról.
• Ezzel kapcsolatban az alábbi hír került ki a BGA Zrt. honlapjára és a NIR kezdőoldalára is:
• Az alábbi linkeken elérhető a 2022. évi NEA támogatásokra vonatkozó ÁSZF és Elszámolási útmutató:
• Az Alapkezelő a beszámoló felület megnyitásakor észlelte, hogy 49 Kedvezményezett már korábban megkezdte a beszámoló rögzítését, viszont informatikai anomália miatt a tavalyi beszámoló felület nyílt meg a számukra. Sajnos ezekben az esetekben törölni kellett a NIR-ben a beszámolót, hogy az új, egyszerűsített elszámolási felület nyíljon meg nekik is. Az érintett szervezetek a törlésről és további teendőikről e-mailben kapnak tájékoztatást.