Jó helyre megy – döntsön adója civil 1%-ának felajánlásáról!

Csaknem negyed évszázada minden adózó magyar állampolgár saját maga dönthet személyi jövedelemadója civil 1%-ának sorsáról. 2021-ben is felajánlhatja adója egy százalékát azoknak a civil szervezeteknek, amelyek a járványhelyzet idején is bizonyították, hogy azonnali és hatékony segítséget tudnak nyújtani, vagy azon szervezeteknek, amelyek már felkészültek rá, hogy rendezvényeikkel és programjaikkal hamarosan ismét színesítsék a mindennapjainkat.

Az idei évben a megyei és fővárosi Civil Közösségi Szolgáltató Központok hálózata is segítséget szeretne nyújtani a civil 1%-ról való rendelkezéssel kapcsolatban, ugyanakkor országszerte szeretné felhívni a figyelmet a segítségnyújtás és társadalmi felelősségvállalás fontosságára.

Nem feledkezhetünk meg arról, hogy a civil szervezetek egész évben önzetlenül segítenek nekünk, és tevékenységükkel közvetett vagy közvetlen módon élhetőbbé teszik mindannyiunk életét. A civil egy százalékról való rendelkezés felfogható tehát úgy is, hogy – ha csekély módon is, de – viszonozhatjuk civiljeink önzetlen munkáját a május 20-ig terjedő felajánlási időszakban.

Az alábbi linken megtekinthetik a Békés Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ kampányfilmjét:

Kérjük adója 1%-val segítse sokszínű munkánkat, hogy mi is segíthessük a hozzánk fordulókat. Támogassa a megyei civil szervezetek koordinátorát, a Békés megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központot.

Az Egyensúly AE Egyesület adószáma: 18387452-1-04